3 aşk, 3 intikam

İzmir, sevgililerine kızan kadınların inanılmaz intikamlarına tanık oldu. Ahlaksız teklif kızgın yağla, aldatma Facebook'ta videolu teşhirle, zorbalık ise silahlı kovalamayla karşılık buldu.

1- Aldatan sevgilinin eşyaları e-satışta
İlk olay, internetteki sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta yaşandı... Kendisini en yakın kız arkadaşıyla aldatan arkadaşı için bir video filmi kaydeden Fulya isimli genç kız, iki ayrı yöntemle intikam aldı. Fulya, 2 yıl beraber olduğu erkek arkadaşı M. ile ilgili hazırladığı videoyu sanal alemde "Eski sevgilime kapak olsun" başlığıyla yayınladı. "Bu fotoğraftaki eski erkek arkadaşım M." diyen genç kız, "Duydum ki, en yakın arkadaşım B. ile ilişkileri ikinci aylarını dolduruyormuş. Onlara bu videoyu hediye ediyorum. M. ile aramda özel olduğunu düşündüğüm bazı eşyaları da satıyorum" ifadesini kullandı.

SATIN ALAN YAYINLADI

Sitede "İntikam" kodu ile açık artırmaya çıkan 3 ürün, 5 saat içinde satıldı. 5 bin TL'ye fotoğraf makinesini satın alan Gökhan O., M.'nin mini etekli, sutyenli fotoğraflarını yayınladı.

2- Kızına aşk mektubu yazan sevgilisini kızgın yağla dağladı
İkinci olayın adresi Konak ilçesiydi... Eşinden boşanan 40 yaşındaki H.İ., bir süre önce, Güzelyalı'da kuru temizlemecilik yapan 42 yaşındaki Ahmet Ç. ile birlikte yaşamaya başladı. Sık sık tartışan çift arasında önceki gece 04.30'da yine tartışma çıktı.

İKİNİZLE AYNI YATAKTA
Tartışmanın ardından kahvaltı hazırlayacağını söyleyerek mutfağa giden H.İ., tavada kızdırdığı yağı, koltukta oturan sevgilisinin üzerine döktü. Vücudunda yanıklar oluşan ve acı içinde sokağa çıkan Ahmet Ç., hastaneye kaldırıldı. H.İ. ifadesinde, "16 yaşındaki kızıma aşk mektupları yazıp, evlenme teklifinde bulunmuş. Son olarak 'İkiniz de aynı adamla yatar mısınız?' diye sorunca çılgına döndüm" dedi.

3- Âşığının çektiği silahı kapıp, kovaladı
Konak'ta garsonluk yapan Gül E. (22), iki yıldır birlikte olduğu sevgilisi Mehmet P. (43) ile işsiz olduğu için sık sık tartışmaya başladı. Daha fazla dayanamayan genç kız, Mehmet P.'yi terk etti. Bunu hazmedemeyen çılgın âşık, genç kızın çalıştığı kafeteryaya gitti. 'Geri dön' isteği reddedilen Mehmet P. sinirlenerek belinden çıkardığı silahı Gül E.'ye doğrulttu. Ani bir hamle yapan genç kız, sevgilisinin elindeki silahı alarak havaya 2 el ateş etti. Neye uğradığını şaşıran Mehmet P. kaçmaya başlayınca, genç kız da peşine düştü. Sesleri duyup, olaya müdahale eden polis, sevgilileri ayırıp, karakola götürdü. Mehmet P. hakkında öldürmeye teşebbüsten işlem yapıldı. Silahın ise çalıntı olduğu ortaya çıktı.

BİZE ULAŞIN