En son yabancı damat

Yunan işadamı ile İzmirli Sinem Aktop, eğlenceli bir düğünle dünya evine girdi, Türkiye de yeni bir yabancı damat sahibi oldu

İzmirli Sinem Aktop ile dünya evine giren Yunan işadamı Eleftherios Kalapodas, son yabancı damat oldu. Omega Tarım Gıda Sanayi Limited Şirketi'nin sahibi olan 42 yaşındaki işadamı Eleftherios Kalapodas ile 24 yaşındaki tekstil tasarımcısı Sinem Aktop, İzmir'de düzenlenen muhteşem bir düğünle evlendi. Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ tarafından kıyılan nikâhta gelinin şahitliğini Aytül Kuralı ve Hakan Yavuz, damadın şahitliğini ise İsmail Kocaman ve Ömer Gürman yaptı. Bayraklı Belediye Başkanı Karabağ, "Kıydığım en güzel nikâh bu olacak" dedi. Konuşması sırasında, mikrofonda teknik arıza meydana gelmesi üzerine Başkan Karabağ, "Türk-Yunan dostluğuna mikrofon bile engel olamaz. Bu nikâh kıyılacak" diye espri yaptı.

AYAK BASMA SAVAŞI YAŞANDI

Masa altında ise gelinle damat arasında büyük çekişme yaşandı. Sonunda Yunan damat gelinin ayağına basmayı başardı. Düğünün yapıldığı salona, damadın Türkiye'de 30 yıl boyunca konserve üretimi ve ihracatı yapan ancak iki yıl önce vefat eden babası Perixles Kalapodas'ın fotoğrafının asıldığı da görüldü. Çiftin yılın bir kısmında Selanik'te, kalan aylarda da İzmir'de yaşayacağı belirtildi.

BİZE ULAŞIN