Motosikletle kamyonet çarpıştı: 4 ölü

Erzurum'un Tortum ilçesine 7 kilometre uzaklıkta, motosikletle kamyonetin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 4 kişi öldü, 4 kişi yaralandı.

Erzurum Valiliği İl Kriz Merkezi'nden yapılan açıklamada, İbrahim Özdemir'in kullandığı 25 EE 223 plakalı kapalı kasa kamyonetin, Tortum ilçesine 7 kilometre uzaklıkta, karşı yönden gelen ve üzerinde 4 kişinin bulunduğu motosikletle çarpıştığı bildirildi.

Kazada, motosiklette bulunan Mustafa Kambur (33) ile Şükrü Karadayı'nın (24) kaldırıldıkları Atatürk Üniversitesi (A.Ü) Tıp Fakültesi Aziziye Araştırma Hastanesi'nde öldüğü, Metin Kambur (34) ve Nurullah Uğur (29)'un da olay yerinde öldükleri belirtildi. Cenazeler, otopsi için Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Aziziye Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.

Çarpışmanın ardından yoldan çıkarak şarampole devrilen kamyonetin sürücüsü İbrahim Özdemir ile araçta bulunan Sinan Özdemir, Mine Özdemir ve Hilal Özdemir'in de yaralı olarak A.Ü Tıp Fakültesi Aziziye Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldıkları belirtildi.
BİZE ULAŞIN