İşte yeni ikoncan!

Türkbükü beach'lerinde kendi tasarımlarıyla boy gösteren Sevim Emre, ikoncanlara çattı: İkon olmak için o abuk sabuk kıyafetlere servet akıtmaya gerek yok. Ben ucuza mal ediyorum; beğeniliyor.

Sevim Emre, stil danışmanlığından tasarımcılığa terfi etti! Kendi tasarladığı takılar ve tuniğiyle Divan Palmira'nın iskelesinde görüntülenen Emre, ikoncanları eleştirdi:

"Ben düşük maliyetli elbiseler tasarlayarak da kendi ismimden söz ettirip, beğeniliyorum. İkon olmak için o abuk sabuk kıyafetlere servet akıtmaya hiç gerek yok. O hanımlar bu gerçeği bilsin!"

SEVİM EMRE & ORHAN GENCEBAY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

OYA AYDOĞAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

ONLARI BEN GİYDİREYİM

"İkonluk acayiplik mi?" diye soran Emre, sözlerini şöyle sürdürdü: "Ben koskoca Orhan Gencebay'ın karısıyım, yine de o paraları harcamıyorum. İkoncan demek acayiplik mi yoksa şıklık m? anlamadım! O milyarları versinler onları ben giydireyim.

İKONCANLARA NİSPET YAPTILAR!

Yaklaşık bir aydan beri Türkbükü Divan Palmira'da eşi Orhan Gencebay ile baş başa tatil yapan Sevim Emre, şu sıralar yakın dostu Oya Aydoğan'ı ağırlıyor. Önceki gün birlikte sahile inen kankalar, 'ikoncan'lara nispet yapan bir şıklık sergiledi.

Paparazzilerin şıklığına övgüler yağdırdığı Sevim Emre, "Benim ikoncanlardan neyim eksik? İkoncan olmak için abuk subuk kıyafetlere para harcamaya gerek yok. Ben ucuza şık giyinebiliyorum" dedi.

Oya Aydoğan'la birlikte gazetecilere poz veren Sevim Hanım, "Oya'ya kavuştuğum için çok mutluyum" şeklinde konuştu.

BİZE ULAŞIN