Tarkan konserinde 'Arda' tezahüratı

Tarkan konserinde Galatasaraylı Arda Turan'ı görenler genç futbolcuya dokunmak için birbirleriyle yarıştı. Açıkhava tiyatrosu "Arda" tezahüratıyla inledi

  1. Haberler
  2. Yaşam
Pazar 03.08.2009 ABONE OL
Pop müzik şarkıcısı Tarkan dün gece, beşinci "Avea Harbiye Açıkhava Konserleri" nin açılışını yaptı. Yaklaşık iki saat sahnede kalan sanatçı, beyaz kostümü ve aksesuvarlarıyla dikkat çekti. Merdiven boşluklarının bile dolu olduğu konseri izleyenler arasında Galatasaraylı futbolcu Arda Turan da vardı. İzleyiciler, Arda'ya dokunmak için birbirleriyle yarıştı. Konser alanına girer girmez büyük bir coşku ve ihtişamla karşılanan Arda Turan, gördüğü ilgiden dolayı koltuğuna ulaşmakta zorlandı. Açıkhava tiyatrosu bir anda "Arda" sesleriyle inlemeye başladı. Stadyum heyecanı ve tezahüratlarıyla karşılanan ünlü sporcu, gördüğü sevgiden çok memnun kaldı. Hayranlarının mekânı inleten yoğun tezahüratlarından sonra yerine güçlükle ulaşıp oturan Turan, rahat ve neşeli tavırlarıyla dikkat çekti. Tarkan konserinde gördüğü star ilgisinden hayli memnun kalan Turan gecede Tarkan'ın şarkılarına da oturduğu yerden eşlik etti.

ARDA TURAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

TARKAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

'STAR DEĞİLİM'
Tarkan'ı popun starı, kendisini de yeşil sahaların starı ilan eden hayranlarının bu iltifatını kabul etmeyen Arda Turan "Bu yorum bence yanlış olur. Tarkan adını yurtdışında da duyuran ve tanınan bir isim. O bir star. Ama ben futbolda star değilim. Çünkü futbol hayatında neler olacağı hiç belli olmaz. Yarın bir bakarsınız ki artık sahalarda yoksunuz. Ama Tarkan, şarkılarıyla her zaman yaşar" dedi.

BUGÜN NELER OLDU