Yeni yaşını sahnede kutladı

Doğum gününü sahne aldığı Kıbrıs'ta kutlayan Sibel Can, yeni bir yaşa ve yeni bir hayata başladığını söyleyip, kendine 'sağlıklı bir ömür' diledi.

  1. Haberler
  2. Yaşam
Pazartesi 03.08.2009 10:53 ABONE OL
Hafta sonu Kıbrıs Kaya Artemis Otel'de sahne alan Sibel Can, doğum gününü hayranlarıyla birlikte kutladı. Sahneye gelen doğum günü pastasını hayranlarının tezahüratları eşliğinde kesen Can, sarı kostümü ve danslarıyla herkesi kendine hayran bıraktı.


SİBEL CAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

BİR ANLAMI YOK

Güzel şarkıcı, konser öncesinde gerçekleştirdiği basın toplantısında, "Benim için çok özel bir gün; hem yeni bir yaşa, hem yeni bir hayata başlıyorum. Sağlıklı bir ömür diliyorum kendi kendime..." diye konuştu.

Geçtiğimiz yıllarda kaybettiği annesinin de kendisi gibi 1 Ağustos'ta doğduğunu belirten Can, annesini kaybettikten sonra bu günün bir anlamı kalmadığını da söyledi. Sevenlerinin kendisine büyük güç verdiğini ifade eden ünlü şarkıcı, doğum gününü, Kıbrıs dönüşünde çocuklarıyla birlikte kutlayacağını belirtti.

KEYFİM YERİNDE

Can, basın toplantısında söylenen, "Zor günler atlatıyorsunuz" sözüne ise şöyle tepki gösterdi: "Keyfim çok yerinde, zor günler atlatmıyorum. Kendimi her açıdan çok iyi hissediyorum. 12 Ağustos oğlum Emir'in doğum günü. O gece de bir konserim var. Konser öncesinde oğlumla birlikte özel bir kutlama yapmayı planlıyorum."

BUGÜN NELER OLDU