Köpek için kavga asma için cinayet

Havlayan köpek yüzünden kavga ettiği komşusuyla, asma dalı bahçesine sarktığı için tartışan Serkan Tuncay, baba ile oğlunu pompalı tüfekle öldürdü

  1. Haberler
  2. Yaşam
Çarşamba 05.08.2009 ABONE OL
Isparta'da aralarında daha önce köpek havlaması yüzünden husumet olan komşu aileler arasında üzüm asmasının bahçe duvarından sarkması yüzünden kavga çıktı. Kavgada, 27 yaşındaki Halil Delta ile babası 65 yaşındaki Ömer Delta pompalı tüfekle öldürüldü. Gülcü Mahallesi 3543 Sokak'ta oturan Tuncay ailesi, av köpeklerinin sürekli havlamasından dolayı komşuları Delta ailesiyle husumet yaşamaya başladı. Önceki gün iki aile arasında, Tuncay ailesinin bahçesinden sarkan üzüm asmalarının Delta ailesinin evin sınırına girmesi yüzünden yeni tartışma yaşandı. Delta ailesi, asma dallarını kesince iki aile arasında kavga çıktı. Taşlı sopalı kavga sırasında eve giren Serkan Tuncay, pompalı tüfeğini alıp Halil Delta ile babası Ömer Delta'yı ağır yaraladı.

3 SAAT ARAYLA ÖLDÜLER

Serkan Tuncay daha sonra babası Kemal Tuncay'la beraber polisi arayarak teslim oldu. Şüpheli Serkan Tuncay, bir anda kendini kaybettiği için ateş açtığı ve öldürmek istemediğini söyledi. Çevredeki vatandaşların yardımıyla Gülkent Devlet Hastanesi'ne kaldırılan baba ve oğul 3 saat arayla hayatını kaybetti. Baba ve oğlunun cenazesi dün kılınan cenaze namazından sonra Gülcü Mahallesi Mezarlığı'nda toprağa verildi.

BUGÜN NELER OLDU