Düğün için özel tarih 07.08.09

Bergüzar Korel ile Halit Ergenç, bugün dünyaevine girecek. Les Ottomans'taki düğün için 07.08.09 tarihini seçen çift balayında Maldivler'de olacak.

  1. Haberler
  2. Yaşam
Cuma 07.08.2009 11:01 ABONE OL
'Binbir Gece' dizisindeki aşklarını gerçek hayata taşıyan Bergüzar Korel ile Halit Ergenç, evleniyor.

Düğün için akılda kalacak, 'sıralı' bir tarih seçen çift; 07.08.09'da, Les Ottomans Otel'de evlenecek. 'Sade ama şık ve klas' bir düğün yapacaklar.

BERGÜZAR KOREL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

HALİT ERGENÇ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

DÜĞÜNE 300 KİŞİ DAVETLİ

Düğün organizasyonunu profesyonellere emanet eden çift, 300 kişilik davetiye bastırdı. Dekorasyonda beyaz ve uçuk pembeyi tercih eden ikili, otelin fiks mönülerinden birini seçti. Bergüzar Korel, Hakan Yıldırım imzalı sade bir gelinlik giyecek. Balayı da Maldivler'de olacak.

KINA GECESİ DAMATLA DANS ETTİ

Bergüzar Korel-Halit Ergenç çifti, 4 Ağustos'ta İstanbul Ahırkapı'daki bir restoranda kına gecesi düzenledi. Ergenç, Korel'i kına gecesi dansa kaldırdı.

Korel'in annesi Hülya Darcan "Binbir Gece" dizisindeki rol arkadaşı Canan Ergüder ve Doğa Rutkay'ın da katıldığı gecede bol bol göbek atıldı ve kolbastı oynandı. Ünlü oyuncunun üniversiteden arkadaşlarının da geldiği gecede herkes eline kına yaktı.

'SABAH ANNEMLE AĞLADIK'

Çok mutlu olduğunu belirten Korel "Kına yakılırken ağladınız mı" sorusuna "Onu sabah evde annemle yaptık" cevabını verdi. Gecenin sürprizi ise damat Ergenç'ten geldi.

Kısa pantolonla kına gecesine gelen Ergenç, yanındaki iki erkek kardeşinin fotoğraflarının çekilmesini istemedi. İçeri girdiğinde Korel'i dansa kaldıran Ergenç "Bir Şarkısın Sen" şarkısı eşliğinde gelini dudaklarından öptü. Gece aşk şarkıları eşliğinde son buldu.

BUGÜN NELER OLDU