Sahneye kovboy şapkası ile çıktı

Balıkesir'in Ayvalık ilçesi her yaz mevsiminde olduğu gibi, bu sene de ünlü sahne sanatçılarının adeta akınına uğruyor.

  1. Haberler
  2. Yaşam
Cuma 07.08.2009 13:42 ABONE OL
Bir GSM operatörünün kontör markası sponsorluğunda ülke genelinde turneye çıkan ünlü pop sanatçısı Mustafa Sandal; Ayvalık Belediyesi'nin katkılarıyla, Ali Çetinkaya Mahallesinde bulunan Pazaryeri'nde gerçekleşen organizasyonla yaklaşık 10 bin kişinin izlediği bir konserle Ayvalıklıları coşturdu.

Daha çok yeni albümlerinden oluşan repertuarında ki sevilen şarkılarıyla izleyenlere unutulmayacakları dakikalar yaşatan ünlü popçu Mustafa Sandal, sahne performansının yanı sıra, şarkılarının ritmiyle sahnede ilginç figürlerle dans eden dansçı kızlarla da izleyenlerden tam not aldı.

Genelde genç hayranlarının doldurduğu konser alanında sahnede devleşen Musti'ye ışık efektleri ve sinevizyon görüntüleriyle de şarkılarına eşlik eden binlerce hayranını çılgına çevirdi.

Yaklaşık 2 saat boyunca sahnede kalan ve şarkılarını hayranlarıyla birlikte seslendiren Mustafa Sandal, kıyafet değiştirmek için konserine ara verdiğinde sahneye Musti'nin vokalisti ve pop müzik sanatçısı Yeşim Vatan çıktı. Çıkarttığı albümünden gençlerin aşina olduğu bir şarkısını seslendiren Yeşim Vatan'dan sonra konserinin ikinci bölümüne spor bir kıyafetle devam eden Mustafa Sandal, bu bölümde eski ve unutulmayan fıkır fıkır şarkılarını da binlerce hayranının eşliğinde kendisine has dans figürleriyle seslendirerek, hayranlarına unutulmaz bir konser verdi.

BUGÜN NELER OLDU