Ünlü anneler diyetsiz zayıflıyor

  1. Haberler
  2. Yaşam
Cumartesi 08.08.2009 ABONE OL
ÜNLÜannelerin birçoğu doğumdan sonra çabucak forma giriyor. Ortak noktaları diyet yapmadan zayıflamaları. Şu sıralar dördüncü çocuğuna hamile olan top model Heidi Klum, ilk üç bebeğinin doğumundan sonra kilolarından hızla kurtulmasını "forma girmeyi gerçekten istemesine" bağlıyor. Sağlıklı beslenerek ve spor yaparak formunu koruduğunu belirten Klum, katı diyetlerden kaçındığının da altını çiziyor. Türkiye'deki ünlü anneler de doğumdan sonra hızlı kilo vermelerini aynı şekilde açıklıyor.

İLK 10 KİLO HEMEN GİTTİ
Demet Şener ilk hamileliğinden sonra, 10 kilonun hemen gittiğini, geri kalan 13 kiloyu da zamanla verdiğini ve hiç diyet yapmadığını belirtiyor. İkinci çocuğu Ömer doğduktan sonra da hızla zayıflayan Şener, sağlığına dikkat ettiğini ve spor yaptığını vurguluyor. Doğum yaptıktan sonra kendisine çok dikkat eden Ebru Şallı, pozitif düşündüğünü, spor yaptığını ve az kilo aldığını söylüyor. Hamilelik dönemini de daima bakımlı geçirdiğini ifade eden Şallı'nın sırrı Plates.

NORMAL DOĞUM

Pınar Altuğ doğum sonrası diyet yapmayan anneler arasında yer alıyor. Altuğ, hamilelikte aldığı 15 kilonun büyük bölümünü vermesini normal doğum yapmasına bağlıyor. Altuğ, ağır diyet yapmadan zayıfladığını söylüyor. Oyuncu Nurgül Yeşilçay da doğum yaptıktan sonra diyet yapmadan eski görünümüne kavuşan ünlü annelerden... Ünlü oyuncu, doğumda aldığı kiloları çok sık ve azar azar yiyerek verdiğini anlatıyor. Emina Türkcan ise hamilelikte aldığı 9 kiloyu diyet yapmadan vermiş. Bol bol yüzen Türkcan, kısa sürede eski formuna kavuşmuş.

BUGÜN NELER OLDU