İyi şarkı omzumu titretir

Kimler var beğendiğin şarkıcı? Göksel'i ve Emre Aydın'ı beğeniyorum gençlerden. Ustalardan ise hep takdir ettiğim Edip Akbayram var.
Projelerin ne? 17 Ağustos depreminin 10. yılı yaklaşıyor. Emel Sayın ile Kuruçeşme Arena'da ortak konser vereceğiz. Geliri Nesrin Ercan'ın yönetiminde "Minik Kalpler Kulübü" ne, Kocaeli Çocuk Yuvası'na gidecek.
Kocaeli senin memleketin sayılır biraz da değil mi? Şanlıurfa Bozova'da doğdum. 4 yaşında ayrılıp İzmit'e dayımın yanına gelip lise sona kadar okudum. Yarı İzmitli sayılırım, doğrudur
Baban annen hâlâ Şanlıurfa'daymış? İkisi de emekli öğretmen. Babam Halil Göçer 2. dönemdir AK Parti'den Yaylak Belediye Başkanı. Ben de yıllar önce zorunlu hizmetimi yaptım Şanlıurfa'da.
Vücudunda da dirhem yağ yok. Çok mu spor yapıyorsun? Tenis oynuyorum, su sporları yapıyorum. Geçen yıl trafik kazasında diz yan bağlarım zedelenene kadar futbol da oynardım.

CANLI YAYIN ZORLUĞU

Canlı yayında bazen konuklarından yana zorlanır insan. Kimdi sana en yaman gelen? Bülent Ersoy, MFÖ ve Erkin Koray. Bunlar geldiğinde çok zorlandım. Kallavi sanatçılar, duruşları belli ve sert. Ama Erol Evgin, Emel Sayın, Volkan Konak en rahat olduğum sanatçılardı.
Şarkı seçerken nasıl bir yöntemin var? Ne okusan patlıyor. İlginç ama gerçek bir şey var abi. Dinlediğim eser sağ omzumu titretiyor, kalbime doğru bir ürperti başlıyorsa, o şarkıyı hemen okuyorum. Daha bir defa yanlış sinyal vermedi sağ omzum.