Tercihime uymaz!

62. yaşını Fransız Sokağı'ndaki Gamsız Meyhane'de kutlayan Cemil İpekçi net konuştu: Nişanlı değilim. Benim cinsel tercihimde nişan ya da evlilik yok! Ama kalbim şu an dolu.

Pazar 09.08.2009 00:00
Son Güncelleme: Pazar 09.08.2009 14:35
ABONE OL
Geçirdiği kalp spazmının ardından kalbine stent takılarak eski sağlığına kavuşan Cemil İpekçi, "Yaşadığım her günü doğum günü gibi kutluyorum" dese de gerçek yaşgününü perşembe akşamı Fransız Sokağı'ndaki Gamsız Meyhane'de yaptı. 62 yaşına giren ünlü modacının doğum günü partisine Nazan Şoray, Ece Gürsel, Uğurkan Erez ve Erol Albayrak gibi ünlü isimler katıldı. Gece boyunca mekanda 70'li yılların şarkıları çalındı.

KIZIYLA ÖPÜŞTÜ!


Doğum günü pastasını kestikten sonra manevi kızı Oya Demirbağ ile dudak dudağa öpüşen İpekçi, yaşını soranlara "Gururla söylüyorum 62. Allah herkese böyle güzel bir 62 yıl nasip etsin. Bu yıl meslek hayatımın da tam 40. yılı. Bunu gururla söylüyorum. Çünkü insanlar yaşarken sağlıkları iyi ise bundan mutlu olmalılar. Nüfus cüzdanımızın yeni olması bizim genç olduğumuzu göstermez. Cüzdanım eskidi ama gönlüm hala 25 yaşında" dedi.

KALBİM DOLU!

Gecede gazetelerde yayınlanan 'Cemil İpekçi nişanlandı' haberlerine de açıklık getiren ünlü modacı "Beni tanıyorsunuz, böyle bir şey olsa sizleri de davet ederdim. Tercihimden dolayı hayatımda 'nişan' diye bir şey söz konusu olamaz. Benim tercihimde nişan ve evlilik yok. Hayatıma bir insan girecek mi? Evet girecek. Ama bu sefer biraz denedikten sonra insanların haberi olacak. Keşke hayatıma girecek biri olsa! İnanın bunu hak edecek biri olsa Taksim Meydanı'nda düğün yaparım" diye konuştu. Cemil İpekçi, "Şu an kalbiniz boş mu?" sorusuna da "Hayır boş değil" yanıtını verdi.