Emel Müftüoğlu'nun acı günü

Yaz sezonunu dizi çekimleri için Sinop'ta geçiren Emel Müftüoğlu'nun annesi hayatını kaybetti.

Çarşamba 12.08.2009 10:22
Güncelleme: Çarşamba 12.08.2009 16:06
ABONE OL
Yaz sezonunu, rol aldığı 'Zoraki Başkan' dizisinin çekimleri için Sinop'ta geçiren Emel Müftüoğlu, geçtiğimiz günlerde birkaç günlüğüne geldiği İstanbul'da acı bir olay yaşadı. Ünlü sanatçının 70 yaşındaki annesi hayatını kaybetti.

EMEL MÜFTÜOĞLU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

EMEL MÜFTÜOĞLU'NUN ANNESİ MEMLEKETİNDE TOPRAĞA VERİLDİ

Kalp kriz sonucu hayatını kaybeden sanatçı Emel Müftüoğlu'nun annesi Nurten Merdivenci (70) memleketi Afyonkarahisar'da toprağa verildi.

Geçtiğimiz pazartesi akşama tedavi gördüğü İstanbul Özel Erdem Hastanesi'nde kalp krizi sonucu vefat eden Emel Müftüoğlu'nun annesi Nurten Merdivenci'nin cenaze namazı İmaret Camii'nde öğle vakti kılındı.

Merdivenci'nin cenaze namazına yakınları, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, İl Genel Meclisi Başkanı Salih Sel, Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Ali Altuntaş ve çok sayıda seveni katıldı. Afyonkarahisar'da olan sanatçı Emel Müftüoğlu ise kendini kötü hissettiği için annesinin cenaze namazına katılamadı.

Nurten Merdivenci, kılınan cenaze namazının ardından Afyonkarahisar Asri Mezarlık'ta gözyaşları arasında toprağa verildi.