Melek gibiyim

'Abiim' filminde zeka engelli Melek karakterini canlandıran Selen Seyven çekimler sırasında kendisini melek gibi hissettiğini söyledi

  1. Haberler
  2. Yaşam
Perşembe 13.08.2009 10:19 ABONE OL
Mustafa Üstündağ, Levent Üzümcü, Rüçhan Çalışkur, Haldun Boysan ve Selen Seyven'in başrollerini paylaştığı 'Abimm' filminin çekimlerinde sona yaklaşıldı.

SELEN SEYVEN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZZeka engelli olan Melek karakterini canlandıran Selen Seyven, çekimlerin havaların en sıcak olduğu döneme denk geldiğini belirterek, "En çok su içindeki çekimleri sevdim. Yönetmenimizin her 'tekrar' deyişinde mutlu oldum çünkü sudan çıkasım gelmedi" dedi. Psikolojik destek aldığını ve rolüne en iyi şekilde hazırlandığını belirten oyuncu, rolüne olan tutkusunu da şöyle anlattı: "Öyle güzel yazılmış bir hikaye ki, insan kendini kaptırıyor ve gerçekten melek gibi hissediyor. Eminim, izleyiciler gözyaşlarını tutamayacak."

BENİM İÇİN ŞANSTI

Seyven, Levent Üzümcü gibi usta bir oyuncu ile karşılıklı oynamanın kendisi için büyük bir şans olduğunu da belirtti. Elita Film-Ergun Mercan'ın yapımcısı olduğu ve Şafak Bal'ın yönettiği film 4 Aralık'ta vizyona girecek.
BUGÜN NELER OLDU