Cem Yılmaz'dan büyük vefa

Komedyen Cem Yılmaz, "Yahşi Batı" isimli son filminde kullanılan atların seyisliğini yapan Uşaklı ciritçi Ramazan Eser'in ailesine sahip çıktı.

  1. Haberler
  2. Yaşam
Cumartesi 15.08.2009 11:13 ABONE OL
Yılmaz, 7 Temmuz'da atıyla birlikte Kemerburgaz'da boğulan Eser'in hasta kızının da bütün tedavi masraflarını üstleneceğini açıkladı. 5 yaşındaki Melek'in kolu asansöre sıkışarak sakat kalmış, ayrıca kazadan sonra bir daha konuşamamış ve yürüyememişti. Bu arada ölen seyisin yerine de ağabeyi Selahattin Eser'in geçeceği belirtildi.

Ege Bölgesi'nde yayınlanan Yeni Asır gazetesinin haberine göre ölen Ramazan Eser'in eşi Gürcü Eser, kızının başına gelen kazayı şöyle anlattı: "Melek, doktorun verdiği şekeri asansörde düşürdü. Eğilip almak istedi. Asansör hareket edince, kolu boşluğa sıkıştı. O günden beri konuşamıyor, yürüyemiyor. Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi'nde fizik ve psikolojik tedavi görüyor. Eşim onun yeniden yürüdüğünü görmeyi çok istiyordu. Zor günlerimizde Cem Yılmaz bize destek oldu, kızımın tedavisi için elinden geleni yapacağını söyledi."

Hayatlarını atlardan kazandıklarını belirten Selahattin Eser ise şunları söyledi: "Ailemiz cirit oynuyor. Kardeşlerim de bazı filmlerde figüran olarak rol aldı. Bazı ünlü oyunculara at binmeyi öğrettik. Kaza geçiren bir kardeşim komada, Ramazan da talihsiz şekilde hayatını kaybetti."

Kardeşinin, baktığı atlar için İstanbul'a gittiğini söyleyen Eser, "Atlar çok duygusal. Onları başkalarına emanet edemezdik." dedi. Eser, Cem Yılmaz'ın ailesine destek olduğunu ve sık sık durumlarını sorduğunu anlattı.


BUGÜN NELER OLDU