Keşke etütlere baksaydım

"Avukat vekaleti ücreti karşılığında depremzedelere icra ve haciz gelmesi yasal. Mal varlığıma tedbir konuldu. Davalarım bitince gereken ücreti ödeyeceğim"

  1. Haberler
  2. Yaşam
Cuma 15.08.2009 ABONE OL
"Benim düşündüğün hatayı devlet işledi. Zemin etütlerinin olup olmadığını incelemem gerekirdi. Devlet aramıyordu ki. Devlet imara açıyor, bozuk alanın değerlenmesini sağlıyor, satışına rehberlik ediyordu. Demir ve çimento kararını 20 yıl önce verseydi binalar yıkılmazdı. Ben sadece bunların pazarlamasını yaptım. Ben bu koordinasyonun başındaki kişiydim. Buralar satılırken Veli Göçer Arsa Ofisi olarak satılırdı. Binasını satamayan bana gelirdi. Ben üzerine Veli Göçer Arsa Ofisi Levhasını takınca altın olur satılırdı. Ben ortak olduğumda binalar yapılmış hatta içinde oturuyorlardı. Ben bunlardan ceza aldım. Aldığım ceza adli hatalar literatürüne geçecek. Bir gün bana 'Yanlış olmuş pardon' diyecekler."

"Depremzedelere, avukat vekaleti ücreti karşılığında gönderilen icra ve haciz işlemleri yasaldır. Depremzedeler bana tazminat davası açtı. Kazandığı için hakkı olan vekalet ücretini istiyor. Benim tüm mal varlığımda tedbir var. Davalarım devam ediyor. Bittiği zaman gereken ücreti ödeyeceğim."
BUGÜN NELER OLDU