'Benim adım aşk'a klip

  1. Haberler
  2. Yaşam
Salı 18.08.2009 15:13 ABONE OL
Manavgat ilçesinde yaz konserleri kapsamında Sueno Otel'de sahneye çıkan Sibel Can, söylediği parçalarıyla Türk ve yabancı tatilcilere unutulmaz bir konser verdi. Maytap eşliğinde sahneye çıkan Can, eski ve yeni albümündeki parçaları seslendirdi. Türk hayranlarının yanı sıra Rus ve Alman turistlere de seslenen Sibel Can, sahne performansıyla dinleyicileri büyüledi.

SIBEL CAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

RAMAZAN'DA YENİ KLİP


Tarkan'ın 'Çantada keklik' adlı parçasıyla sahneye çıkan Sibel Can, ikinci parça olarak 'Benim adım aşk'ı seslendirdi. Can, Ramazan ayında televizyonlarda yayınlanmaya başlayacağını, sevenlerinin Ramazan boyunca bu parçayla eğleneceğini dile getirdi. Can, hareketli bir parçasının klibinin de bayramda yayınlanmaya başlanacağı müjdesini verdi.

KONSERİ SELAMİ ŞAHİN DE İZLEDİ


Sibel Can'ın Antalya'nın Manavgat ilçesindeki konserini izlemeye gelenler arasında fantezi müziğin usta sesi Selami Şahin de vardı. Şahin'i sahneye davet eden Sibel Can, ünlü sanatçıya iki şarkı söyletti. Tatilcilerin isteği üzerine 'Özledim' adlı parçayı seslendiren Selami Şahin, tatilcilerden alkış aldı. Sibel Can'ı ve Ebru Gündeş'i beğenerek dinlediğini ifade eden Şahin, sahnede bir parçasını da Arapça seslendirdi. Selami Şahin'in sahneden inmesinin ardından konserine devam eden Sibel Can, hareketli parçalarıyla hayranlarını coşturdu, yaptığı fasıl ile de izleyenleri mest etti. ü

BUGÜN NELER OLDU