Tuğçe direklere tırmandı

Yunanlı eşi Yorgo'dan ayrılan Tuğçe Kazaz, kendini Bodrum'a attı... Ünlü manken özgürlüğün keyfini tekne direklerine tırmanarak çıkardı.

Deniz Arısı!

Konu tırmanmaksa, Tarzan'ın 'Ceyn'i, Tuğçe Kazaz'ın yanında stajyer kalır! Tatilini Bodrum'da üç erkekle birlikte geçiren Tuğçe Kazaz, hafta sonu 'Seabee/ Deniz Arısı' isimli tekneyle denize açıldı. Hava güzel, deniz de duru olunca Kazaz öyle bir keyiflendi ki, arkadaşlarının şaşkın bakışları arasında direklere tırmanmaya başladı. Görevini de başarıyla tamamladı.

TUGCE KAZAZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Dağ tatili kesmemiş!

Birçok ünlü Bodrum ve Çeşme plajlarında arz-ı endam eylerken Tuğçe Kazaz geçen ay tatil için kendini dağlara vurmuştu! Artvin'in Camili Köyü'nde bir pansiyonda kalan Kazaz, pansiyondan ayrılırken misafir defterine, "Burada özümü buldum. Kendimi bulmama yardımcı olduğu için bu köye teşekkür ediyorum" diye yazmıştı! Ancak görünen o ki, dağlar Tuğçe Kazaz'ı kesmemiş! Kazaz, birinin sevgilisi olduğunu söylediği üç erkekle birlikte hafta sonu Bodrum'daydı. Ancak adı 'Deniz Arısı' anlamına gelen teknede tatil yapan Tuğçe, denize girip güneşlenmekten çok, direk tepelerinden inmedi!!!

BİZE ULAŞIN