Ankara'da zincirleme kaza: 27 yaralı

Ankara'nın Elmadağ ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 31 kişi yaralandı.

Hakan Deniz (31) yönetimindeki 06 VRR 12 plakalı minibüsün freninin boşalması sonucu önünde seyreden araçlardan önce içinde iki İtalyan turistin bulunduğu 34 EM 544 plakalı otomobile daha sonra da Hasan Kılıçer yönetimindeki 71 AS 646 plakalı otomobile çarparak devrilmesi sonucu 31 kişi yaralandı.

Yolun bir süre trafiğe kapandığı kaza sonrası,olay yerine çok sayıda ambulans sevk edildi. Yaralılar, Dışkapı SSK, Ankara ve Kırıkkale İhtisas hastanelerinde tedavi altına alındı.

Kazada yaralananlar, minibüsün sürücüsü Hakan Deniz, Mete Bekleyici, Ahmet Can Enes Bekleyici, Esra Yorulmaz, Buse Eda Bekleyici, Dürdane Yorulmaz, Veli Yorulmaz, Melahat Akça, Kübra Yiğit, Tuğba Yiğit, Arif Maraş, Esma Yorulmaz, Ayşe Doğan, Bekir Dalarslan, Satı Dalarslan, Ali YOrulmaz, Filiz Büyüksoy, Hasan Bostancı, Faruk Bostancı, Mithat Yorulmaz, Selma Yorulmaz, İbrahim Yorulmaz, Nizamettin Ünver, Hasan Kılıçer, Halil Satı, Tuğba Korkmaz, Ayşe Bekleyici, Safinur Halıcı, Edip Bostancı, Mustafa Karabulut ve Hatice Özer olarak açıklandı.
BİZE ULAŞIN