Mağarada yaşıyordu!

Zonguldak'ta şehir merkezinin 7 kilometre dışında bir ormandan topladığı elma, erik ve bakla çekirdekleri yiyerek günlerini geçiren Turan Altundağ'a, Zonguldak Belediyesi sahip çıktı.

Zonguldak Belediye Başkanı İsmail Eşref'in talimatı ile yaşadığı mağaradan alınan Turan Altundağ hamama ve ardından kuaföre götürüldü. Üzerine kıyafet alınan Altundağ, geceyi de otelde geçirdi. Sabah kahvaltısını Zonguldak Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü'nün bahçesinde yapan Altundağ, gazeteciler ve itfaiyeciler ile birlikte sohbet etti.

Kahvaltı sonrası sağlık kontrolünden geçirilmek üzere Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi'ne götürülen Turan Altundağ, tetkik ve tedavileri için hastaneye yatırıldı. Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Muzaffer Parlak, Altundağ'ın fiziksel ve ruhsal tüm ihtiyaçlarının karşılanacağını belirtti.

Zonguldak Belediye Zabıta Müdürü Nejat Uludüz amaçlarının Altundağ'ı mağaradan kurtarmak olduğunu ifade etti. Uludüz, Turan Altundağ'a iş imkanı sağlamak için özel bir maden şirketiyle görüştüklerini ve iş sözü aldıklarını sözlerine ekledi.
BİZE ULAŞIN