7 yaşındaki çocuk jetskiyi kaçırdı

Antalya'nın Manavgat ilçesine bağlı Side beldesindeki Doğu Plajı'nda sahildeki bir jetskiyi kaçırdığı öne sürülen 7 yaşındaki bir çocuk, önce denizde yüzen bir kadına, ardından kayalıklara çarparak yaralandı.

  1. Haberler
  2. Yaşam
Perşembe 20.08.2009 08:21 ABONE OL
Side'de bir su sporları işletmesine ait jetskiyi, görevlilerden ve ailesinden habersiz alarak çalıştıran K.A. denize açıldı. Bu sırada, jetskinin bağlı olduğu ip de koptu.

Yüzenlerin arasından jetski ile geçen çocuk, Hanım Çetin (42) adlı kadının yaralanmasına neden oldu. K.A'nın manevrasıyla sahile yönelen jetski daha sonra kıyıdaki kayalığa çarptı. Çarpmanın etkisiyle kayalıkların üzerine düşen K.A, yaralandı.Yaralılardan Hanım Çetin Özel Sevgi Hastanesi, K.A. ise Manavgat Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.Hanım Çetin'in hafif şekilde yaralandığı, K.A'nın da hayati hayati tehlikesinin bulunmadığı bildirildi.

Bu arada, su sporları işletmesinin yetkilileri, çocuğun anahtarı jetskilerin yanındaki kutudan almış olabileceğini öne sürerken, bazı tanıklar anahtarın jetskinin üzerinde unutulduğunu iddia etti.
BUGÜN NELER OLDU