'Çöp'ten bahaneyle 18'lik aşka koştu!

İtalya Başbakanı Berlusconi'nin eşi, boşanma kararı sebebini açıkladı: 'Napoli'de çöp toplama krizi var' deyip aşkına gitti

KADINLARLAilişkileri nedeniyle basına sıkça konu olan İtalyan Başbakanı Silvio Berlusconi'nin eşi Veronica Lario, içini döktü... Lario, İtalyan kadın gazeteci-yazar Maria Latella'ya, geçtiğimiz nisan ayında verdiği röportajlardan oluşan "The Veronica Trend" isimli kitapta, eşinin kendisine yalan söyleyerek 18 yaşındaki bir modelin doğum günü partisine gittiğini belirtti.

"BAŞKA SEÇENEK KALMADI"
Veronica Lario, Silvio Berlusconi'nin kendisine, geçen yıl şehirde baş gösteren çöp toplama krizi nedeniyle Napoli'ye gitmek zorunda olduğunu söylediğini, ancak onun yerine Noemi Letizia isimli modelin doğum günü partisine katıldığını ifade etti. Latella'nın yarın satışa sürülecek kitabında, bu yüzden kızgın olduğunu ve çok acı çektiğini anlatan Lario, "Ayrılmaktan başka seçenek yok. Beni o zorladı. Böyle yıllarca gidebilirdim ama artık mümkün değil" dedi.

"SEKS TEDAVİSİNE YARDIM ET"
Berlusconi ile 19 yıllık evliliğini bitirme aşamasına gelen Lario, "Kendimi onun hemşiresi olmaya mahkûm edemem. Ama aynı zamanda onun dünyanın gözü önünde kendisini komik duruma düşürmesine de engel olamam" dedi. Kitapta, Berlusconi'nin yakın çevresinin çifte ayrılmaları, ancak Lario'nun Berlusconi'nin yanında durarak seks bağımlılığı tedavisinde yardımcı olması telkininde bulunduğu iddia edildi. Berlusconi'nin Letizia'nın yanı sıra, Patrizia D'Addario isimli eskort kadınla ilişkisi de basına yansımıştı.

BİZE ULAŞIN