Haber turu

A gribine karşı oteller toplandı
SUUDİ Arabistan'daki tur operatörleri ile Mekke ve Medine'deki otel sahiplerinin A gribi (domuz gribi) tehdidine karşı acil toplantı yaptıkları bildirildi. Yerel medyadaki haberlere göre, ülkeye umre ve hac sezonu için gelecek ziyaretçilerin virüs tehlikesine karşı seyahatlerini iptal etmeleri nedeniyle otelcilik sektörünü zor günler bekliyor.

Monroe'ya yakın mezar 4.6 milyon $

İNTERNETTEKİ açık artırma sitesi Ebay'de, Marilyn Monroe'nun mezarının üstündeki mezar yeri 4,6 milyon dolara satıldı. Los Angeles kentindeki Westwood Village Memorial Park'taki mezar yeri, 23 yıl önce 81 yaşında ölen Richard Poncher'ın eşi Elsie Poncher tarafından geçen hafta 500 bin dolardan açık artırmaya çıkarılmışt

Loto milyoneri: Şaka yaptım
AVRUPA'NIN en büyük lotosundan 147.8 milyon euro kazandığı iddia edilen İtalyan orman işçisi Ugo Verni'nin (47) gerçek talihli olup olmadığı bir "bilmeceye" dönüştü. İtalyan yerel basını, Toscana kentinin Bagnone kasabasında yaşayan ve sonuçların açıklanmasından sonra sevinç çığlıkları atan Verni'nin Avrupa'nın en talihli insanı olduğunu yazdı. Ancak Verni, "Kazanan ben değilim, şaka yaptım" dedi.

Jackson'ın ölüm nedeni 'cinayet'
MICHAEL Jackson'ın ölümüyle ilgili soruşturmayı yürüten adli tıp uzmanlarının araştırmasının olayın "cinayet" olduğunu gösterdiği bildirildi. Los Angeles bölge adli soruşturma yetkilileri, Jackson'a öldürücü bileşik oluşturan ilaçlar verildiğini, vücudunda iki yatıştırıcı ilaçla birlikte güçlü "anestetik propofol" bulunduğunu kaydetti.

BİZE ULAŞIN