Dış basına göre Tarantino, 'Don Kişot'luğunu ispatlamış

Peter Travers (Rolling Stone): Soysuzlar Çetesi'nin seyircileri ikiye ayıracağı kesin. Ama gerçek sinemasever olduğunu iddia edenler filme bayılacaktır.

Peter Bradshaw-(Guardian): Tarantino'nun 2. Dünya Savaşı uyarlaması, abartılı ve işe yaramaz ve hayal kırıklığı yaratan bir çalışma.

Manohla Dargis (New York Times): Tarantino'nun bir başka derdi de film sevgisi. Kendisi, bu harika, düzgün konuşan Nazi'yi öldüren bir şiddetle örtüştürerek, bu film sevgisini kirletiyor.

Kenneth Turan (Los Angeles Times): 2 saat 32 dakika boyunca son derece yavaş, soğuk, başı sonu belli olmayan ve sürekli bir şiddetin hakim olduğu bir film izledik.

Roger Ebert (Chicago Sun Times): Kimini kızdıracak kiminin tüylerini diken diken edecek bu filmle Tarantino herkese bir kez daha Don Kişot'luğunu ispatlıyor.

Cosmo Landesman (Sunday Times): Tarantino'nun son filmi hakkındaki yorumlar ikiye ayrılıyor; birine göre büyük usta bu filmiyle formuna yeniden kavuştu, diğerine göre ise tamamen sıkıcı ve gereksiz bir film. Aslına bakılırsa bunların ikisi de doğru değil! Bu spagetti-western tarzı savaş filminde Tarantino 'iyi, kötü ve çirkini' bir araya getiriyor.

BİZE ULAŞIN