"Kadınlar daha çok çapkın"

atv ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran "Unutulmaz" dizisinin oyuncuları dizinin yapımcısı Ahmet Bayram'ın verdiği iftar yemeğinde bir araya geldi. İftar yemeğinde magazin basınının sorularını yanıtlayan usta Oyuncu Fikret Hakan kadınların erkeklerden daha çok çapkın olduğunu söyledi.

Maltepe Papya balık restoranında dizinin Yapımcısı Ahmet Bayram'ın verdiği iftar yemeğine dizinin yönetmeni Ersoy Güler, ATV Tanıtım Müdürü Çiğdem Savaşçıoğlu, başrol oyuncuları Serhan Yavaş (Harun), Fikret Hakan (Feyyaz), Deniz Gökçer (Saadet), Aliye Uzunatağan (Türkan), Aylin Arasıl (Işıl), Hakan Vanlı (Burak), Hüseyin Ertanlı (Metin), Roksan Lülü (Seval) sevgilisi Mustafa Üstündağ ile Özlem Karataş (Burcu) geceye sevgilisi şarkıcı Murat Başaran, Gül Tunççekiç (Mesude) Didem Yalınay (Ferda) ve teknik ekipte katıldı.

İftar yemeğinde basının sorularını yanıtlayan dizinin başrol oyuncuları Fikret Hakan, Deniz Gökçer ve Serhan Yavaş dizide yaşanan aşkın günlük hayattan alıntı olduğunu ve yaşandığını söylediler. Dizide Feyyaz karakterini canlandıran usta oyuncu Fikret Hakan, erkekler mi çapkın kadınlar mı? sorusuna kadınların daha çok çapkın olduğunu belirterek, "Günümüzde artık kadınlar erkeklerden daha çok çapkın. Eskiden erkeler kadınlarla arkadaş olabilmek için çabalardı artık günümüzde kadınlar erkeklerin peşinde" dedi.

Gecede bir konuşma yapan yapımcı Ahmet Bayram, dizide yaşanan aşkların gerçek hayattan alındığını belirterek, "Gerçek hayatta yaşanan aşkları konu ettiğimiz Unutulmaz isimli diziyi ekrana taşımaktan son derece mutluyuz. Unutulmaz dizi ekibi bir ailedir. Ekibime ve oyuncularıma teşekkür ediyorum" dedi.

BİZE ULAŞIN