Arabası aranınca İvedik'e dönüştü

İstinye Park'a Porsche'uyla gelen oyuncu Şahan Gökbakar aracını kontrolden geçirmek isteyen güvenlik görevlilerine fırça attı: Aratmıyorum. Hadi bakalım!

"Recep İvedik" tiplemesiyle bütün dikkatleri üzerine çeken Şahan Gökbakar, önceki gün kardeşi ile birlikte İstinye Park'a geldi. Porsche marka otomobille alışveriş merkezinin otoparkına giren Şahan Gökbakar, güvenlik açısından rutin olarak gerçekleştirilen, aracın elektronik cihazlarla kontrol edilmesi uygulamasına şiddetle karşı çıktı. İstinye Park görevlilerinin aracı arama isteğini sert bir dille geri çeviren Şahan Gökbakar, valelere aracını teslim etmedi. Gökbakar, "Haydi bakalım, hem aracımı arattırmıyorum hem de anahtarını vermiyorum. Bakalım benim elimden anahtarı kim alacakmış görelim" diyerek, görevlileri tehdit etti.

SAKİNLEŞİNCE İMZA VERDİ

Kabadayı tavırlarla ve kollarını açarak yürüyen Şahan Gökbakar'ın davranışlarından İstinye Park'ın yönetimi de haberdar oldu. Ancak Gökbakar'ın sanatçı kimliği nedeniyle konu yönetim tarafından fazla uzatılmadı. Şahan Gökbakar ve kardeşi daha sonra Masa Restaurant'a geçerek yemek yedi ve hayranlarına imza dağıttı.
BİZE ULAŞIN