Metres rolünü oynayamayacak

'Ezel' adlı dizideki metres karakterinin kendisine teklif edildiğini söyleyen Helin Avşar'ı başroldeki Kenan İmirzalıoğlu yalanladı. Yakışıklı oyuncu "Bu dizide bir metres karakteri dahi yok" dedi.

Perşembe 03.09.2009 00:00
Son Güncelleme: Perşembe 03.09.2009 11:49
ABONE OL
Hülya Avşar'ın kardeşi Helin Avşar'ın, bir dizide kendisine teklif edilen metres rolünü kabul etmediğine dair çıkan haberleri, dizinin oyuncuları yalanladı. Avşar, başrollerini Kenan İmirzalıoğlu ile Cansu Dere'nin paylaştığı 'Ezel' adlı dizideki metres karakterinin kendisine teklif edildiğini söylemişti. Ama İmirzalıoğlu, önceki gün dizinin tanıtımı için yapılan basın toplantısında senaryoda böyle bir karakterin olmadını söyledi.

HELİN AVŞAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZDUYGUSAL AKSİYON

"Dizimizde metres rolü yok. Konuyla ve Helin Avşar ile ilgili çıkan haberler asılsızdır" diyen İmirzalıoğlu; Cansu Dere'nin canlandırdığı başrolün, başta sevgilisi Zeynep Beşerler'e teklif edildiği haberlerini de yalanladı. Ünlü oyuncu, basın toplantısında, 'Ezel'e çok güvendiğini de dile getirdi: "Bildiğimiz aksiyonlu dizilerden değil ama duygusal aksiyonu bol bir dizi. 'Ezel'de elit bir kadro buluştu. Bunun nedeni de dizinin konseptinin ve yapısının farklı ve masalsı olması. Ayrıca, hiçbirimizde, 'Dizidir, çok rahat çekeriz' havası yok. Herkes çok itinalı davranıyor."

ARTIK KOMEDİ OYNAYACAĞIM

Artık aksiyon filmlerinde çok fazla oynayamayacağını belirten ünlü oyuncu, yaşı gereği artık komedi filmlerinde oynamayı düşündüğünü belirtti. Dizinin bir diğer başrol oyuncusu Cansu Dere ise, oyunculukla ilgili bir hayalinin olmadığını, sadece istediği işi yaptığını ifade etti.

https://www.sabah.com.tr