Angelina olmadan yapamam

Ünlü aktör Brad Pitt, hayranlarının "Çocuklarınız arasında ayrım yapar mısınız?" sorusunu yanıtladı: Her çocuğumu ayrı ayrı çok seviyorum. Onlarsız ve Angelina'sız yapamam

  1. Haberler
  2. Yaşam
Çarşamba 09.09.2009 09:13 ABONE OL
Hem özel hayatında hem de kariyerinde çok mutlu günler yaşayan ünlü aktör Brad Pitt, kendisiyle ilgili merak edilenleri People dergisi aracılığıyla yanıtladı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZİşte Pitt'le ilgili merak edilenler:

Angelina Jolie ile ilişkinizi güçlü tutmanın sırlarını neler?
Bizi birbirimize en çok bağlayan şey, kesinlikle çocuklarımız. Altı çocuk sahibi olmak hem çok zor hem de bir o kadar eğlenceli. Çok zorlandığımızda, biz de bakıcılardan yardım alıyoruz.

Çocuklarınızın doğum günlerinde nasıl kutlamalar yapıyorsunuz?
Altı tane çocuğumuz olduğu için sık sık doğum günleri kutluyoruz. Genelde büyük olanlar, kardeşlerinin yaşgünü partilerinde özellikle pasta yapımı ve süsleme işlerinde annelerine yardımcı oluyorlar.

Amerika'dan bir çocuk evlat edinmeyi hiç düşündünüz mü?
Angie ve ben, her yerden çocuk evlat edinmek konusunda açık fikirliyiz. İkimizde şuna inanıyoruz; bir çocuk evlat edinecekseniz, çocuğunuz gelip sizi buluyor.

Evlatlık çocuklarınızla biyolojik çocuklarınız arasında bir ayrım hissediyormusunuz?
Bu gerçekten çok önemli bir soru. Her çocuğumu ayrı ayrı çok sevdiğimi, birini diğerinden ayırt etmediğini içtenlikle söyleyebilirim. Onların ve Angelina'nın olmadığı bir hayatı hayal bile edemiyorum.

Çocuklarınızla birlikte en çok neler yapmaktan hoşlanıyorsunuz?
Onlarla birlikte yaratıcılığımızı tatmin eden her türlü aktiviteyi yapmayı seviyoruz...

BUGÜN NELER OLDU