Trafik kazası 5 çocuğu öksüz bıraktı

Muğla'daki trafik kazasında yaşamını yitiren Bülent Sıkılı, geride 5 çocuk bıraktı.

Pazar 13.09.2009 13:24
ABONE OL
Muğla-Fethiye kara yolunun Karabörtlen köprüsü mevkisinde meydana gelen trafik kazasında yaşamını yitiren 3 kişi, Fethiye Çatalarık Mezarlığı'nda toprağa verildi. Cenaze törenine, kazada yaşamını yitirenlerden Bülent Sıkılı'nın (34) çocukları Seymen (9), Mert Can (10), Bülent (12), Umut Can (14) ve Hasan Sıkılı (17) da katıldı.

Bülent Sıkılı'nın yakınlarından Makbule Sıkılı, babaları kazada yaşamını yitiren 5 çocuğun ortada kaldığını belirterek, yetiştirme yurduna yerleştirilmelerini istedi. Çocuklar da kazada baba, dede ve babaannelerini kaybettiklerini anlatarak, yetiştirme yurdunda kalmak istediklerini ifade etti.

Muğla-Fethiye kara yolunun Karabörtlen köprüsü mevkisinde, Aziz Şimşek'in kullandığı 35 Y 7591 plakalı minibüs ile Hasan Sıkılı'nın (53) kullandığı 48 FJ 684 plakalı otomobil çarpışmış kazada, otomobil sürücüsü Sıkılı ile otomobilde yolcu olarak bulunan Fatma Sıkılı (56) ve Bülent Sıkılı yaşamını yitirmişti.

Yaralılardan Aziz Şimsek ve Nurdoğan Yenik ise Muğla Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alınmıştı. Bu arada, kazada yaşamını yitiren Bülent Sıkılı'nın 6 yıl önce eşinden ayrıldığı da bildirildi.