Fahriye Evcen'den sürpriz!

"Yaprak Dökümü"nün oyuncularından Fahriye Evcen, katıldığı programda izleyenleri şaşırttı.

Salı 15.09.2009 12:06
Güncelleme: Salı 15.09.2009 15:25
ABONE OL
Tülin Şahin ve Cem Davran'ın sunduğu 'Güzel Bir Gün' programına konuk olan "Yaprak Dökümü"nün 'Necla'sı Fahriye Evcen'in bilinmeyen yönleri ortaya çıktı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZtelevizyongazetesi.com'un haberine göre; İngilizce, Almanca ve İspanyolca bilen oyuncu, İngilizce'yi ana dili gibi değilse de günlük konuşma dilini bildiğini söyledi. Evcen, İspanyolca'yı da okulda öğrendiğini ifade etti. "Şu an İspanya'ya gitsem çok rahat anlarım ama 4 yıl ara verdim" diyen Evcen, şu an konuşmakta biraz zorlanabileceğini ifade etti.

Bu arada programda izleyenleri de şaşırtan Fahriye Evcen, oyunculuğunun yanısıra çok da güzel bir sese sahip olduğunu gösterdi. Biri İngilizce olmak üzere iki şarkı söyleyen Evcen'in sesinin türkülere de çok yatkın olduğu gözlendi.

'Beyaz Giyme Söz Olur' türküsünü Cem Davran ile birlikte söyleyen Fahriye Evcen'e bir albüm yapma tavsiyesinde bulunan Tülin Şahin, "Özcan'a veriyorum siparişi tamam mı?" dedi.

Bu sırada Cem Davran'ın kısa süreli şaşkınlığı Evcen'i utandırdı. Davran, Özcan Deniz'in adını duyunca "Kime?"diye sordu. Fahriye Evcen ve Özcan Deniz birlikteliğini hatırlayamayan ve kısa süreli bir şaşkınlık yaşayan Cem Davran'ın daha sonra "Haaaa" diyerek durumu kavraması Fahriye Evcen'i de çok güldürdü.