"Deniz'i çok özledim"

Hüsnü Şenlendirici Deniz Seki'nin ekim ayında görülecek davasını sabırsızlıkla beklediğini söyleyerek "O günü iple çekiyorum" şeklinde konuştu.

Çarşamba 16.09.2009 10:30
Güncelleme: Çarşamba 16.09.2009 13:16
ABONE OL
Ünlü şarkıcı Deniz Seki ile yaşadığı aşk nedeniyle magazin basının gündeminden inmeyen ünlü klarnetçi Hüsnü Şenlendirici bunun kendisine asla bir fayda getirmediğini belirtti.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZEskiden müzisyenler arasında daha fazla popüler olduğunu söyleyen Şenlendirici, bir dönem fırtınalı aşk yaşadığı şu an cezaevinde bulunan Seki'yi çok özlediğini de itiraf etti.

DENİZ ÖZGÜR BİRİ
Ünlü klarnetçi; Deniz Seki'nin şu an cezaevinde olmasının kendisini çok üzdüğünü belirterek; Deniz Seki'nin cezaevinden çıkmasını dört gözle beklediğini dile getirdi. Şenlendirici "İçeriden çıkacağı günü iple çekiyorum. Onu, çıkacağı gün cezaevi kapısında çiçekle bekleyeceğim. Umarım eski güzel günlerine geri dönecek. Çünkü onun kadar özgür bir kadının orada olması çok üzücü. Umarım yeniden onu sevenlerle buluşup güzel şarkılarını onlar için seslendirir" dedi.

BU İDDİALAR KOMİK
Magazin programlarından bugüne kadar kendisine hiçbir fayda gelmediğini belirten Şenlendirici, Sibel Can ile hakkında çıkan aşk dedikodularına ise gülerek "Bu kadar komik bir durum olabilir mi?" dedi.