Evlat hasretiyle öldü

Adana'da, 9 yıllık evli boyacı ustası, tedaviyle hamile kalan eşinin 2 ay sonra dünyaya getireceği oğlunu göremeden elektrik çarpması sonucu yaşamını yitirdi.

  1. Haberler
  2. Yaşam
Cuma 18.09.2009 14:21 ABONE OL
Dumlupınar Mahallesi'nde oturan boyacı ustası Ali Ekber Yılmaz (35), Gülbahçesi Mahallesi Obalar Caddesi'nde iki katlı evin dış cephe boyasını yaptığı sırada elindeki fırçanın kaza sonucu elektrik teline temas etmesi sonucu akıma kapılarak yere düştü.

Olay yerinde çağrılan 112 Acil Servis görevlilerinin müdahalesine rağmen kurtarılamayan Yılmaz'ın cenazesi, bugün Adli Tıp Kuru'mundan alındıktan sonra ailesinin ve akrabalarının katıldığı törenle Kabasakal Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Ali Ekber Yılmaz'ın 9 yıl önce Gül Handan Yılmaz ile evlendiğini belirten akrabaları, şunları söylediler:

''Evlendikten sonra uzun süre çocukları olmadı. Bunun üzerine tedavi görmeye başladılar. 5 yıl süren tedavinin sonunda Gül hamile kaldı. Kontrollerde Gül Handan'ın erkek bebek dünyaya getireceği belirlendi. Bu habere ikisi de çok sevinmiş, doğacak çocuklarına da 'Umut' adını vermeyi kararlaştırmışlardı. Ancak doğuma 2 ay kala Ali Ekber Yılmaz'ın ölümü herkesi adeta yıktı. Eşi hamile olduğu için daha çok çalışan Ali, doğacak çocuğunu göremeden öldü.''
BUGÜN NELER OLDU