Haber turu..

Pazar 20.09.2009
Güncelleme: Pazar 20.09.2009
ABONE OL
Çocuk kavgası cinayetle bitti
Bursa'nın merkez Yıldırım ilçesinde, komşu çocuklarının tartışmasına büyüklerin de dahil olması, cinayetle sonuçlandı. Bir kişinin bıçaklanarak öldüğü komşu kavgası, Yavuz Gürbüz (42) ve komşusu Yüksel Ç.'nin (39) oğullarının itişmesiyle başladı. Birbirlerini iteklerken kavgaya tutuşan çocukların babalarının karıştığı kavgada, Yüksel Ç. tarafından bıçaklanan Yavuz Gürbüz yaşamını yitirdi.


Babasını kaza kurşunuyla vurdu
Trabzon'da 16 yaşındaki genç, kazayla ateş alan evdeki ruhsatlı tabancayla babasının ölümüne neden oldu. Önceki akşam meydana gelen olayda, işadamı Arif Dinçer (46), oğlundan temizlemek için ruhsatlı tabancasını getirmesini istedi. H.İ.D'nin elindeki tabanca babasına verirken ateş aldı. Göğsünden vurulan Dinçer hayatını kaybetti. Şoktaki genç, tutuksuz yargılanacak. Levent USTABAŞI

Kavgada silahlar konuştu: 4 yaralı
Samsun'da iki grup arasında çıkan kavgada 3 kişi tabancayla, bir kişi de darp sonucu yaralandı. Çiftlik Caddesi'nde Hüseyin K., Kağan S., Nizam A. ile Murat S. ve kimliği henüz belirlenemeyen bir kişi arasında belirlenemeyen nedenle tartışma çıktı. Kavgaya dönüşen olayda, Hüseyin K., Kağan S., ve Nizam A. tabancayla açılan ateş sonucu çeşitli yerlerinden, Murat S. ise darp sonucu yaralandı.