İhtiyacı da yok!

Pazartesi 21.09.2009 09:49
Güncelleme: Pazartesi 21.09.2009 09:50
ABONE OL
'Yaprak Dökümü' dizisinin 'Necla'sı Fahriye Evcen, 'Sinyora Enrica' filminin hazırlıkları için ekiple birlikte İtalya'ya gitmedi. Oyuncu, dil açığını kapatmak için İspanyolca'sına güveniyor.

Sevgilisi Özcan Deniz'in yazdığı korku filminde oynamaya hazırlanırken, Claudia Cardinale'in gençliğini canlandıracağı 'Sinyora Enrica' filminde rol almayı kabul eden Fahriye Evcen'i yoğun günler bekliyor.

İHTİYACI DA YOK!
'Sinyora Enrica' filminde İsmail Hacıoğlu'yla birlikte kamera karşısına geçecek olan Evcen, İstanbul'da devam eden dizi çekimleri yüzünden, film ekibiyle birlikte ön hazırlıklar ve dil çalışmaları için İtalya'ya gidemedi. Almanca, İngilizce ve İspanyolca konuşabilen Fahriye Evcen, İtalyanca açığını İspanyolca bilgisiyle kapatmak zorunda kaldı. Filmin yapımcısı Can Arca ile yönetmeni Ali İlhan'ın "Fahriye'nin diğer oyuncuları gibi İtalyanca pratik yapmaya ihtiyacı yok. İspanyolca'ya son derece hakim... Filmdeki İtalyanca repliklerine kolay uyum sağlar" sözleri ise genç oyuncuyu rahatlattı. İtalya'da çekilecek 'Sinyora Enrica' adlı filmde 'Enrica' karakterini usta oyuncu Claudia Cardinale canlandıracak.