Hem tatil hem tahlil

Üç kez bebeğini kaybeden Seren Serengil, tatil için gittiği Paris'te aynı zamanda anne olmak için bir dizi tahlil yaptıracak

  1. Haberler
  2. Yaşam
Pazartesi 22.09.2009 ABONE OL
Anne olmak için büyük çaba gösteren, ancak üç kez bebeğini kaybeden Seren Serengil, kötü günleri geride bıraktı. Sağlıklı bir doğum yapmak isteyen sanatçı, tedaviye başladı. 2006'da eşi Musa Aytun'la çıktığı Rodos tatilinde doğuma günler kala ilk bebeğini kordon bağının dolanması yüzünden kaybeden Serengil, üzüntüsünü yeniden hamile kalarak atlatmaya çalışmıştı. Ancak, 5.5 aylık hamileyken ikinci kez düşük yapan sanatçı, aynı acıyı üçüncü kez de yaşayınca üzüntüden uzun süre evine kapanmıştı. Kötü günleri geride bırakan Serengil, anne olmak için yeniden hazırlıklara başladı. Artık güçlü olduğunu, bu konuda kendisine en büyük desteği eşi Musa Aytun'un verdiğini söyleyen Serengil, hem tatil yapmak hem de yeniden sağlıklı bir hamilelik geçirmek için kolları sıvadı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZANNELİK DİYETİ

Bu kez acele etmediklerini belirten Serengil, Paris'te doktoruyla görüşüp bir dizi tahlil yaptıracak. Doktorun sözünden çıkmayacağını belirten Seren Serengil, ayrıca yeniden hamile kalabilmek için fazla kilolarından kurtulmaya çalışıyor. Şimdiye kadar 10 kilo veren Seren, "Beş kilo daha verirsem kendimi daha iyi hissedeceğim. Hamile kalmak için artık acelem yok. Eşimle mutlu bir evliliğim var" dedi.