Tuba Büyüküstün'den sürpriz film

Çarşamba 23.09.2009 15:19
Güncelleme: Çarşamba 23.09.2009 15:23
ABONE OL
Geçtiğimiz sezon sona eren "Asi" dizisinin güzel oyuncusu Tuba Büyüküstün, şu sıralar Rize'nin yaylalarında film çekiyor.

televizyongazetesi.com'un haberine göre; Yusuf Kurçenli'nin yönettiği filmde bir Laz kızını oynayan Tuba Büyüküstün'e Kenan Ece eşlik ediyor.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZAyla Algan'ın torunu rolünde oynayan Tuba Büyüküstün, ilk kez bir sinema filminde rol alıyor. Genç oyuncu, daha önce Çağan Irmak'ın 'Babam ve Oğlum' filminde kısa bir rolde yer almıştı. Büyüküstün, ilk başrolünü oynadığı film için yaklaşık 20 gündür Rize'nin Ayder Yaylası'nda bulunuyor.

Film için Horon dersleri alan Tuba Büyüküstün, aynı zamanda şive için de dersler alıyor. Müslüman bir kız ile Hristyan bir gencin aşkını konu alan 'Sevdaya Durmak' isimli filmin 10 Ekim'de bitmesi planlanıyor. Filmin görüntü yönetmenliğini ise ünlü Fransız görüntü yönetmeni Colin Mounier yapıyor.

Film çekimlerinin tamamlanmasının ardından Tuba Büyüküstün, Asis Yapım'ın yapımcılığını üstleneceği bir dizi projesinde oynayacak.