Ona hala aşığım!

Geçtiğimiz şubat ayında sevgilisi Rihanna'yı döven Chris Brown, yaşadığı talihsiz olayla ilgili ilk kez People dergisine konuştu. Çok pişman olduğunu söyleyen Brown ekledi: Utanıyorum!

Perşembe 24.09.2009 14:42
Güncelleme: Perşembe 24.09.2009 16:39
ABONE OL
Bir davette yanyana mutluluk pozları vermişlerdi. Ancak bu pozdan tam sekiz saat sonra büyük bir tartışma yaşandı ve Chris Brown, "Hayatımın en büyük hatası" dediği olaya sebep oldu. Rihanna'yı döven Brown, olay sonrası hem sevgilisini kaybetti hem de hayranlarını üzdü. Olayla ilgili konuşmak istemeyen ünlü şarkıcı, suskunluğunu People dergisine bozdu ve yaşananları anlattı. İşte dayak olayının perde arkası:RIHANNA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

CHRİS BROWN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZONA HALA AŞIĞIM!

Brown, "Grammy Ödülleri öncesindeki partide çok mutluyduk. Her şey yolundaydı. Partiden birlikte çıktık ve arabaya gittik. Arabada yaşadığımız kavganın sebebini hiçbir zaman söylemeyeceğim çünkü bunu Rihanna'ya borçluyum. Ama tartışma sonucunda çok sinirlendiğimi söyleyebilirim.

Yaptığım şeyin hiçbir mazereti yok. Yaptıklarımdan dolayı kendimden utanıyorum. Olayları anneme anlattığımda o da çok üzüldü çünkü zamanında kendisi de ikinci eşi tarafından şiddete maruz kalmıştı.
Bu olay sonrasında Rihanna'yla ayrıldık. İşin en zoru ondan uzak kalmak çünkü beş yıldır birlikteydik ve onu bu dünyadaki herkesten daha iyi tanıyorum.

Ona hala çok aşığım ve ona olan aşkım hiç bitmeyecek. İlişkimiz bu dayak olayı öncesinde çok güzeldi. Çok neşeli ve eğlenceli bir çifttik. Her şeyi birlikte yapardık. Rihanna ile 15 yaşındayken tanıştım, onunla aşkın ötesinde bir bağımız var. Rihanna'dan önce hiçbir kız arkadaşıma el kaldırmadım. Medyada benim hep şiddete meyilli biri olduğuma dair haberler çıkıyor ama ben böyle biri değilim. Bana verilen cezaya saygı duyuyorum. Kanunlar haklıdır." dedi.

RİHANNA'YA BİR ÖZÜR ŞARKISI YAPTIM

Brown sözlerine şöyle devam etti: "Ben küçükken üvey babam annemi dövdüğü için 'İleride asla böyle biri olmayacağım' derdim. Bundan sonraki hiçbir kız arkadaşıma el kaldırmayacağım. Bu konuda terapi görüyorum. Rihanna'nın yüzü yaralı fotoğrafını gördüğümde çok üzüldüm ve o an ne yaptığımı daha iyi anladım.

Bugüne kadar Rihanna'dan defalarca özür diledim ve hatta ona 'Changed Man' adlı bir şarkı bile yazdım. Bu olaydan kısa bir süre sonra şarkıyı ona verdim. Olaydan sonra önce Rihanna'yı sonra kariyerimi düşündüm. Onun iyi olmasını her şeyden çok istiyordum. Aramızda hala derin bir bağ var ama ilişkimizi duraklattığımızı söyleyebilirim. Rihanna'nın az da olsa beni affettiğini biliyorum ve bu omzumdaki ağır yükü hafifletiyor."