'O mektup beni değil arkadaşımı anlatıyor'

Sandal, bir gazetede yayımlanan ve sevgilisine hitaben yazdığı iddia edilen "Bayram mektubu" için "Anlattığım benim hayatım değil" dedi

Perşembe 24.09.2009
Güncelleme: Perşembe 24.09.2009
ABONE OL
Şarkıcı Mustafa Sandal'ın yazdığı ve geçtiğimiz günlerde bir gazetede yayımlanan "Bayram mektubu" beraberinde "aldatma" dedikodularını da getirdi. Zira sanatçının mektubundaki "Adı İntikamdı" adlı şarkının, eski sevgilisiyle yaşananları anlattığı söylendi. Sandal, iddialara açıklık getirdi. Önce mektubu, sonra Sandal'ın açıklamasını okuyalım. İşte o mektup:

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ'TECRÜBESİZDİK'
"İsmini bu satırlara yazmıyorum ama okuyunca bu cümlelerin adresinin sen olduğunu anlayacaksın. Gençtik, heyecanlıydık, belki de çok tecrübesizdik şu dünyada... Tam aramıza açılan bir kapı ve o kapının kapanmasının ardından yaşananlar beni çok üzmüştü. Yıllar sonra seninle yeniden karşılaştığımızda eski günleri unutup seni üzmüştüm. Aslında bunu yazarken, kendim de itiraf ediyorum ki, o gün seni umursamamam ve sanki sıradan biriymişsin gibi davranmam yıllarca içime dert oldu."

'ÇOK ÜNLÜ BİRİ'

Mektubun "eski bir sevgiliye yazıldığı" iddiası Mustafa Sandal ile eşi Emina Türkcan cephesinde soğuk duş etkisi yaptı. Açıklama yapan Sandal, şarkıyı yurtdışında çok meşhur olan iki arkadaşının aşkını izleyip yazdığını söyleyerek, "Bayramdaki 'barış mektubunu' kalbi kırık arkadaşıma ithaf ediyorum. Eski dostumun sevgilisiyle yaşadığı ayrılığı kaleme aldım. Şarkı benim değil, arkadaşlarımın aşk acısını anlatıyor. Yazdıklarım ise bayram nedeniyle eski ve çok değerli bir dostuma yazılmış barış mektubuydu. Sadece ünlü olduğu için adını açıklamak istemedim. Adını açıklamayınca da sanırım yanlış anlaşılmış. Ne olursa olsun bir mektup Emina ile aramızı bozamaz. Bayramda oğlum ve eşimle birlikte çok güzel vakit geçirdik. Eşimle aramıza hiçbir şey giremez" dedi.

'ARAMIZA GİREMEZLER'
Mustafa Sandal mektubun eşi Emina ile arasını bozduğu iddiasını reddederek "Eşimle aramıza hiçbir şey giremez" diye konuştu.