Cem'den büyük jest

Cem Yılmaz, büyük bir merakla beklenen “Yahşi Batı” filminin setinde çalışan bir işçinin en büyük hayalini gerçekleştirerek ona son model bir otomobil aldı.

Perşembe 24.09.2009 10:55
Güncelleme: Perşembe 24.09.2009 12:57
ABONE OL
Çekimleri geçen hafta tamamlanan ve büyük bir merakla beklenen "Yahşi Batı" filminin seti, son gününde Cem Yılmaz'ın herkesi duygulandıran bir jestine sahne oldu.

"YAHŞİ BATI" FİLMİNDEN FOTOĞRAFLAR

Hafta Sonu Dergisi'nin haberine göre, bu sürpriz şöyle gelişti: Cem Yılmaz, filminin set ekibinde dekorasyon bölümünde çalışan ve lakabı 'delikçi' olan bir işçinin "En büyük hayalim bir otomobil sahibi olmak" dediğini duydu.

Ünlü şovmen, 40-45 yaşlarındaki bu emekçinin hayalini gerçekleştirmek için harekete geçti. Set çalışanına sıfır kilometre bir otomobil alan Yılmaz, aracı süsleyerek seti tam karşıdan gören bir bölgeye park ettirdi. Bütün hazırlıklar tamamlanınca her şeyden habersiz olan işçiyi çağırıp, cebinden çıkardığı otomobilin anahtarını ona uzattı.

Dekorasyon bölümünde çalışan işçi, şaşkınlıkla neler olduğunu anlamaya çalışırken Cem Yılmaz park halindeki otomobili işaret edip "Gördüğün araba artık senin" dedi.

Cem Yılmaz'ın şaka yaptığını sanan işçi, uzun süre olanlara inanmadı. Gerçek olduğunu öğrenince de ünlü komedyene sarılıp ağladı. Ünlü komedyenin büyük jestine tanık olan set ekibi duygulu anlar yaşadı.