Pişman değilim!

Sosyetik güzel Eda Taşpınar, eski aşkıyla ilgili konuşmadı ama 'Hiçbir şeyden pişman değilim' yazılı elbisesiyle mesajını yolladı.

Cumartesi 26.09.2009 12:52
Güncelleme: Cumartesi 26.09.2009 12:57
ABONE OL
Yaklaşık 7 yıllık aşkı Nurettin Hasman'dan ayrılır ayrılmaz gönlünü Bora Kozanoğlu'na kaptıran Eda Taşpınar, Hasman'ın "İffetsiz" sözlerine maruz kalmıştı. Bu sert sözler üzerine hiçbir zaman yorum yapmayan Eda Taşpınar, önceki gün görüntülendiği Bebek'te kendisine basın aracılığıyla hakaretlerde bulunan Nurettin Hasman'a oldukça ilginç bir şekilde gönderme yaptı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZSAKLAMBAÇ'ın haberine göre; sevgilisi Bora Kozanoğlu ile evlilik planlarının halen geçerli olduğunu söyleyen sosyetik ikoncan, beyaz mini elbisesinden çok elbisesinde yazan cümleyle dikat çekti. Eda Taşpınar'ın elbisesindeki "Hiçbir şeyden pişman değilim" cümlesi Nurettin Hasman'a bir gönderme niteliği taşıyordu. Ancak Eda, eski sevgilisi ve elbisesinde yazılı olan cümleyle ilgili yine tek kelime etmedi.

EDA SEVGİLİSİYLE EL ELE, NURETTİN ERKEK ERKEĞE!

Eda Taşpınar'ın Bora Kozanoğlu ile el ele Bebek'te turladığı sırada; Nurettin Hasman da Emre Ergani gibi yakın dostlarıyla Nişantaşı'ndaydı.