Kırık ayağıyla moda başlattı

Ayağındaki alçıyı saklamak için Ugg botla sahne alan Pekkan moda başlattı. Konseri izlemeye gelen gençlerin çoğunda bu bot vardı

Pazar 28.09.2009
Güncelleme: Pazartesi 28.09.2009
ABONE OL
Pop müziğinin süper starı Ajda Pekkan, önceki gece İstanbul Fenerbahçe'de yaklaşık 4 bin kişiye konser verdi. Konser mekânına Arnavutköy'den tekneyle gelen sanatçı, siyah kostümüyle dikkat çekti. Geçtiğimiz aylarda dans provası yaparken düşüp ayağını kıran sanatçı, konserlerini iptal etmemiş ve ayağındaki alçıyı "Ugg" marka bot giyerek gizlemişti. Tedavisi bitmesine karşın Pekkan'ın bu botlardan vazgeçmediği fark edildi. Üstelik yine Ugg botla sahneye çıkan sanatçıyı dinlemeye gelen gençlerin yüzde 70'inin ayağında da aynı marka bot olması dikkat çekti.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

45 YILLIK FOTOĞRAF HEDİYE
"Süper Star"ın konserini izlemeye gelenler arasında bulunan Erkan Özerman, sanatçıya sürpriz yaparak 1964'te Fransa'da ünlü sanatçı Sylvie Vartan'la çekilmiş fotoğrafını getirdi. Konserinin sonunda sesinin çatallı çıkmasından dolayı izleyicilerden özür dileyen sanatçı "Biraz nezleydim. Ama yine de sahneye çıkmaya karar verdim. Anlayışınız için çok teşekkür ederim" dedi.