İş dünyası yorumluyor: Heyecanla bekliyoruz

DOSTLUĞU PEKİŞTİRECEK
Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç: İyi bir işbirliği, ABD ile aramızdaki dostluğu pekiştirecek. Pazar gününü heyecanla bekliyoruz. ABD'de pazar günü NY Times okumak için herkes sıraya girer. 7'den 90'a herkes okuyacak bir şey bulur. 1 milyon 700 bin satıyor ki bu müthiş bir performans. İnşallah bu SABAH'ın tirajına da yansır.

İNSANLARI YAKLAŞTIRIR
Fiba Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Özyeğin: NY Times'ın bu kadar ülkede çıktığını ben bu gecede öğrendim. Fransa'da Le Monde'la, İspanya'da La Pais'le... Bunu sizin yapmanız büyük başarı. Orada okunan köşe yazarlarını Türk okuyucularının da takip edebilecek olması önemli bir şey. İnsanları da birbirine yaklaştıracak.

HEP OKUDUĞUM İKİ GAZETE
Devlet Bakanı ve AB Başmüzakerecisi Egemen Bağış: New York'ta yaşadığım 17 yıl boyunca her sabah okuduğum gazeteyle, son 8 yıldır her gün ilk el attığım gazetenin işbirliği heyecan veriyor. Bu birliktelik sadece iki gazete arasında değil, Türkiye'nin Batı'yla Doğu arasında bir köprü olduğu gerçeğini bir kez daha ortaya koyuyor.

MÜTHİŞ BİR HİZMET
Metro Grup Türkiye Temsilcisi Nurdan Tümbek Tekeoğlu: İngilizce bilmeyenlerin bu gazeteyi okuyabilmesi açısından nimet olur. Müthiş bir hizmet.

NY TIMES DA SABAH'I VERSİN
Mol Mağazaları İcra Kurulu Başkanı Oktay Özdemir: Yeni ve ciddi bir bakış açısı getirecek. Hayalim bir gün SABAH'ı NY Times'ın ek olarak vermesi.

EMPATİYİ GELİŞTİRECEK
Wenice Yönetim Kurulu Başkanı İdris Akdoğan: Empati duygusunu artırır. Artık dünyada her şeyi ortak stratejiyle geliştirmeliyiz. İKİ

MARKA ÇOK YAKIŞMIŞ
Ant Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okay: Dünyanın en büyük 225 müteahhitlik firması listesinde Türkiye, ABD'yi geçip Çin'den sonra ikinci sıraya yerleşti. Medya sektörünün de globalleşmesini istiyoruz. NY Times ve SABAH birbirine çok yakışmış.

İLGİLİ HABERLER

BİZE ULAŞIN