'Hamile değilim ama çalışmalara başladık'

Hamile olduğu iddiasını yalanlayan manken Tuğba Özay "Ama çalışmalara başladık. Ne zaman olur bilmiyorum ancak en yakın zamanda bebek istiyoruz" dedi

  1. Haberler
  2. Yaşam
Pazartesi 06.10.2009 ABONE OL
Manken Tuğba Özay, önceki gün İstanbul'daki bir alışveriş merkezinde yapılan defilede podyuma çıktı. Mankenler Lara Surol, Tuğba Altıntop, Özge Ulusoy ve Yeliz Öney'le birlikte kıyafet tanıtan Özay, izleyenlerden bol alkış aldı. İtalyan işadamı Ludovic Fattizzo ile mayısta Milano'da evlenen Tuğba Özay, hamile olduğu yönünde çıkan haberleri yalanladı. Daha önce tek yumurtalığı alındığı için çocuk yapmasının biraz daha zorlaştığını söyleyen Özay "Hamile değilim ama çok istiyorum. Çalışmalara başladık. Ne zaman olur bilmiyorum ancak biz en yakın zamanda istiyoruz" dedi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ'ERKEK İSMİ BULAMADIK'
Cinsiyet ayrımı yapmadığını da vurgulayan manken Özay şöyle konuştu: "Öncelikle sağlıklı olsun. Hayırlı bir evlat yetiştirmek istiyorum. Eşim özellikle kız olmasını ve bana benzemesini çok istiyor. Kız ismini düşündük ama erkek ismini bulamadık. Şimdilik ismi söylemeyeceğim. İsim gökyüzünden..." Kocasıyla birlikte makarna reklamında oynayacağını da belirten Tuğba Özay "Bir makarna firmasından teklif geldi, biz de kabul ettik. Firmayı söylemek istemiyorum, sürpriz olsun" dedi.
BUGÜN NELER OLDU