Mustafa Topaloğlu yine yakalandı

Kağıthane'de düzenlenen "kumar operasyonu"nda şarkıcı Mustafa Topaloğlu'nun da aralarında bulunduğu 84 kişi gözaltına alındı.

Sanayi Mahallesi Eski Büyükdere Caddesi'ndeki tek katlı bir binanın bodrumunda kumar oynatıldığı bilgisine ulaşan Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak-Kumar Büro Amirliği ekipleri, gece saatlerinde söz konusu yere operasyon düzenledi.

İçeride yapılan aramada, 2 adet ''rulet masası'', 9 adet ''poker masası'' ile çok sayıda oyun pulu ve kağıdı ele geçirildi. Bu malzemelerin ele geçirilmesinin ardından kumar oynadıkları ya da oynattıkları düşünülen ve Mustafa Topaloğlu'nun da aralarında bulunduğu 30'u kadın 84 kişi gözaltına alındı.

Topaloğlu, kendisini görüntüleyen basın mensuplarının ''Yine basıldınız'' şeklindeki sözleri üzerine, ''Baskın değil mi? Siz de bastınız beni'' dedi.

Bir gazetecinin, ''İçeride kumar oynandığı doğru mu? Bu aralar çok mu oynuyorsunuz?'' sorusuna Topaloğlu, ''Hayat bizimle oynuyor. Biz hayatla oynuyoruz. Orası burası farklı. Kimi haklı, kimi haksız. Hayat birbirinden farksız. Bana hesap sorulur mu? Ben hesabı çoktan verdim. Hem de azdan yoktan verdim. Bana hesap sorulur mu?'' yanıtını verdi.

Operasyonda, gözaltına alınan 84 kişi daha sonra polis minibüslerine bindirilerek, haklarında Kabahatler Kanunu'na göre yasal işlem yapılmak üzere şubeye götürüldü.

BİZE ULAŞIN