Britney'i çabuk unuttu

Britney Spears'la bir yıl birlikte olan Jason Trawick, ayrılığın ardından Spears'a benzeyen genç bir güzelle aşk yaşamaya başladı.

Amerikalı ünlü şarkıcı Britney Spears'ın mutluluğuna nazar değdi. Eşi Kevin Federline'dan ayrıldıktan sonra aşk hayatında aradığını bulamayan ünlü yıldız, sonunda menajeri Jason Trawick'le yeni bir aşka yelken açmıştı. Özel hayatındaki bu mutluluğunu işine de yansıtmayı başaran ünlü şarkıcı, The Circus turnesinde de aradığı ilgiyi görmüştü. Her şey yolunda giderken bir anda sevgilisi tarafından terk edilen Spears, neye uğradığını şaşırdı.

BRITNEY SPEARS FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZYALNIZ HİSSEDİYOR

Spears'ın aşırı baskıcı tavırlarından rahatsız olan Trawick, ilişkisini bitirmişti. Spears'la ayrılığının üzerinden çok geçmeden yeni bir aşka yelken açan menajer, ünlü şarkıcıya benzeyen yeni sevgilisiyle ilk kez objektiflere yakalandı. Amerikan basınında geniş yankı uyandıran bu fotoğrafın Britney Spears'ı çok üzdüğü söyleniyor. Vaktinin çoğunu ailesiyle birlikte geçiren ünlü yıldızın kendisini çok yalnız hissettiği konuşuluyor.
BİZE ULAŞIN