Timuçin Esen yaka paça gözaltına alındı

Beyoğlu'nda bir eğlence mekanından çıkışında önce kendisini görüntüleyen gazetecilerle, ardından da polis ekipleriyle tartışan oyuncu Timuçin Esen yaka paça gözaltına alındı. Bir türlü sakinleştirilemeyen oyuncu, yere yatırılarak kollarına kelepçe takıldı.

İstiklal Caddesi üzerindeki bir mekanda arkadaşlarıyla eğlenen Timuçin Esen, sabaha çıktığı mekanın önünde kendisini bekleyen basın mensuplarının görüntü almasına tepki gösterdi. Basın mensupları ile tartışan Esen, daha sonra kameraların arasında daldı. Esen'in arkadaşlarının da tartışmaya katılması ile birlikte arbede yaşandı.

TİMUÇİN ESEN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZİhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri kavgayı ayırmaya çalıştı. Ancak Timuçin Esen, bu sefer polislerle tartışmaya başladı. Alkollü olduğu gözlenen ünlü oyuncu kendisini gözaltına almaya çalışan polis ekiplerine, "Bir şey yapmadım ben eve gitmek istiyorum" diyerek bağırdı.

Polis ekipleri bir türlü sakinleşmeyen Esen'in kollarına kelepçe takarak karakola götürmek istedi. Ancak ünlü oyuncu polis ekiplerine direnmeye devam etti. Bunun üzerine polis ekipleri Esen'i kollarını arkaya alarak yere yatırdı. Kollarına kelepçe takılan Timuçin Esen ile yanındaki arkadaşları karakola götürüldü.
BİZE ULAŞIN