Christina'nın harikalar diyarı!

Ünlü şarkıcı Christina Aguilera, Beverly Hills'teki evinin kapılarını In Style dergisine açtı. Seksi şarkıcının lüks evi, masallardan fırlamış gibi.

Müzik dünyasının başarılı isimlerinden Christina Aguilera, Beverly Hills'teki merak edilen lüks evinin kapılarını In Style dergisine açtı.

LÜKS EVİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

CHRISTINA AGUILERA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZEşi Jordan Bratman ve oğlu Max'le birlikte dergiye poz veren Aguilera, evinde her odanın kendine has renkleri olduğunu belirterek, "Her odanın belli bir renk paleti var ama tüm evde tek hakim olan renk, seksiliğin rengi olan kırmızı" şeklinde konuşuyor.

EVİM HER GELENE ENERJİ VERİYOR

Bir evin yaşanabilir rahat bir ev olması için en önemli özelliğin evin sahibine enerji vermesi olduğuna inanan Aguilera, "Evime kim gelse, benim enerjimi hissedebiliyor ve heyecanlanıyor" diyor.

Akdeniz mimarisinin esintilerini taşıyan evini eşiyle birlikte dekore ettiklerini belirten seksi yıldız, evin en geniş yerinin yatak odası ve giyinme odası olduğunu söylüyor. Beş odalı evin giyinme odasında Aguilera'nın yüzlerce çift ayakkabısı dikkat çekiyor.
BİZE ULAŞIN