Hayallerinde sınır tanımıyor!

Yeni filmi 'Kadın Aklı Erkek Aklı' ile gündemde olan Katherine Heigl'ın ayakları, evlat edindiği kızı Naleigh ile birlikte artık yere daha sağlam basıyor ve hayallerinde sınır tanımıyor.

Başrolünde oynadığı 'Grey's Anatomy' dizisinin yanı sıra; yeni filmi 'Kadın Aklı, Erkek Aklı' ile de hayranlarıyla buluşan ünlü aktris Katherine Heigl, InStyle dergisine ilginç açıklamalarda bulundu.

* FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

Kimliğine kavuştu

Dergiye Stella McCartney imzalı şık kıyafetlerle poz veren ünlü aktrisin pozitif enerjisi çekimlere de yansıdı. Her karede gülümsediği gözlenen ünlü yıldız, hayatının bu döneminde çok mutlu olduğunu dile getirdi. Kore'den evlat edindikleri kızları Naleigh ve eşi Josh Kelley ile birlikte keyifli günler geçiren Heigl, "20 yaşlarımda kim olduğumu ya da neyi istediğimi tam olarak bilmiyordum. Artık hayattan ne istediğim belli. 30 yaşındayım ve beklentilerimi söylemekten hiç çekinmiyorum" diye konuştu. Yaşamak istediği şeyleri gerçekleştirmek için daha cesaretli olduğunu belirten Heigl, hayallerine ulaşmak için sınır tanımıyor. (InStyle)


BİZE ULAŞIN