Polis eşinden şok iddia!

Malatya'da bir kadın, yardım talebiyle gittiği polis müdürünün kendisine tecavüz ettiğini ileri sürerek cumhuriyet savcılığına şikayette bulundu.

Alınan bilgiye göre, Malatya Emniyet Müdürlüğüne giden, kocasının polis olduğunu ancak ayrı yaşadıklarını ve boşanma davasının devam ettiğini, çocuklarına bakabilmesi için yardıma ihtiyacı olduğunu belirten 2 çocuk annesi Ö.D, yardım alması için çocuk şube müdürlüğüne gönderildi.

Ö.D, bir süre sonra cumhuriyet savcılığına başvurarak, çocuk şube müdürü A.G'nin kendisine tecavüz ettiğini ve hamile kaldığını iddia etti.

İddia üzerine, Emniyet Müdürlüğünce olayla ilgili soruşturma başlatıldı. A.G, Rize Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğüne tayin edildi.

Ö.D'nin bebeği 6 aylıkken düşürdüğü, çocuğun babasının belirlenmesi amacıyla Adli Tıp Kurumuna örnek gönderildiği bildirildi.

''TEKNİK TAKİP TECAVÜZ OLMADIĞI YÖNÜNDE''

Malatya Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya, yaptığı açıklamada, söz konusu müdürün teknik takibe alındığını ve buradan elde edilen sonuca göre olayın tecavüz olmadığını ifade etti.

Kahya, Adli Tıp Kurumunda yapılan inceleme sonucu, 6 aylıkken ölü doğan bebeğin babasının A.G. olduğunun belirlendiğini ancak resmi yazının kendilerine henüz ulaşmadığını kaydetti.

Öte yandan, Ö.D'nin yaklaşık 2 ay önce 3. kattaki evinden atlayarak intihar girişiminde bulunduğu öğrenildi.

BİZE ULAŞIN