Topu Serdar'a attı

Seksi şarkıcı Ebru Polat, Serdar Ortaç'la birlikteliği hakkında kaçamak cevaplar verdi.

Seksi şarkıcı Ebru Polat, yeni albümü için geçen gece Serdar Ortaç ile bir araya geldiği, Ortaç'tan 20 bin TL'ye 'İnanamıyorum' adlı şarkıyı aldığı ve bu parayı, futbolcu sevgilisi Selçuk Şahin'in verdiği iddialarına sert tepki gösterdi.

Ece Erken'in sunduğu "Mavi Şeker" programına telefonla bağlanan Polat, bu iddialardan rahatsız duyduğunu belirterek, "Haberi görünce sinirlerim bozuldu. Son zamanlarda biz sanatçıların başına ne geliyorsa hep bu işini iyi yapamayan bu magazinciler yüzünden geliyor. Bizim aramızda yaşananları siz nereden biliyorsunuzda çıkıp yayınlayabiliyorsunuz. Tabiki bu haberleri yapanları mahkemeye vereceğim. Biz Selçuk Şahin ile 1 yıldır kesinlikle görüşmüyoruz. Geçen gün bir alışveriş merkezinde karşılaşıp sadece merhabalaştık. Benim 2 yıl aşk yaşadığım insan. Ayrıldıktan sonra neden düşman olalım." dedi.

SERDAR ORTAÇ İLE BİRLİKTELİĞİ HAKKINDA KONUŞMADI

Ece Erken'in "Serdar Ortaç'la bir birlikteliğin var mı?" sorusuna Polat şöyle cevap verdi: "Onunla alakalı bir açıklama yapmak istemiyorum çünkü şu anda Serdar Bey uyuyor. Serdar Bey'le konuşmadan bu konu hakkında konuşmak istemiyorum." dedi.

Erken'in "Eğer birlikteyseniz size mutluluklar diliyorum." sözlerine karşılık Polat da "Teşekkür ederim." demekle yetindi.

BİZE ULAŞIN